Çağrı Merkezi: +90 534 406 61 23

Terra Kırma Eleme Teknolojileri

Hakkımızda

Terra Kırma Eleme Teknolojileri

Nasıl Çalışıyoruz?

Madencilik, taşocakçılığı ve endüstriyel tesislerin işleme sistemleri için yılların tecrübesi ile kırma, eleme, yıkama ve taşıma makinaları imalatı yapan TERRA, bu aşamada verdiği hizmeti en iyi seviyede tutmak için tecrübe, teknoloji ve nitelikli işgücünü bir araya getirmektedir.


Madencilik sektörünün proseslerinde ve taş ocakçılığında beton ve asfalt agregası, karayolu ve tren yolu alt yapı malzemelerinin üretiminde kullanılan makinalarımız iş güvenliği, işletme ve bakım kolaylığı göz önünde bulundurularak projelendirilerek imalatı gerçekleştirilmektedir.

Kırma Eleme Makine İmalatı

TERRA olarak esas hedefimiz imalat sürecinde üç temel ilkemizi birleştirmektir: Kusursuzluk, Sadelik, Sağlamlık.

– Kusursuzluk yüzde yüz müşteri güveni kazanmak için.
– Sadelik kullanım ve bakım kolaylığı için.
– Sağlamlık sürdürülebilir karlılık kazandırmak için.

Yedek Parça Tedariği

Kârlılık sadece ekipmanların sağlamlığı ve üretkenliği ile ilgili bir durum olmadığı için TERRA iş ortaklarının kârlılığını artırmak için uzun ömürlü yedek parça desteğini rekabetçi fiyatlarla tedarik etmeyi hedef edinmiştir.

TERRA olarak yedek parça ve bakım desteğini müşterilerimizle aramızdaki bağı güçlendiren ve geliştiren en önemli faaliyet olarak görüyoruz.

Montaj ve Bakım Hizmetleri

TERRA ekipmanların montajının yanı sıra bakım, tamir, yedek parça ve ekipman yenilenmesi hizmetlerini de vermektedir.

Düzenli bakım hizmetleri ile ekipmanlarınızın tam performansla çalışmalarına destek olmaktadır. Böylece beklenmeyen tesis duruşlarından korunarak iş akışınızda düzenli olmasına yardımcı oluruz.

Çalışma Prensiplerimiz

TERRA olarak teknolojik imkanların üretim alanında en iyi seviyede kullanılmasına ve verimli çalışma sistemine önem veriyoruz. Her zaman ekipmanların kontrolünü sağlayarak en güvenilir sonuçlar elde etmek için çalışıyoruz. Böylece hem makinelerin kalitesini takip ediyor hem de çevreye olan zararı minimuma indirmeyi hedefliyoruz. Sonuç olarak proje kalitelerini üst düzeyde tutarken uzun vadeli verimliliği sağlıyoruz.

Kusursuzluk

Sadelik

Sağlamlık

Hedefimiz

Günümüzde yaşanan dijital gelişmeler üretim süreçlerini önemli ölçüde etkilemektedir. Biz de TERRA olarak kırma eleme süreçlerinde otomasyon ve yazılım ürünlerinin kullanımını yaygınlaştırarak süreç takibini kolaylaştımayı ve yatırımları daha öngörülebilir yapmayı hedefliyoruz. Ayrıca eskiyen ekipmanların yenilenmesi konusunda en güvenilir desteği vererek sektörde makinelerin yeniden değerlendirilmesi konusunda tesis sahiplerini cesaretlendirerek karbon ayak izinin azalmasına destek vermeyi hedefliyoruz.

Çalışan
+ 0
Proje
+ 0
Ülke
+ 0
Memnuniyet
% 0